O nas

Fit Mania powstała za sprawą pasji, determinacji i przyjaźni! Obie jesteśmy z Bielska-Białej, więc wybór na lokalizację naszego klubu fitness mógł być tylko jeden:) Fit Mania to nie tylko sprzęt i sala treningowa. To miejsce stworzone do spędzania wolnego czasu. Można spotkać się tu ze znajomymi oraz poznać nowych ciekawych ludzi. Przestrzeń, w której poczujesz się bezpiecznie, komfortowo i szczęśliwie.

Cechuje nas profesjonalizm i pełnia zaangażowania, wyróżnia miła i ciepła atmosfera oraz zadowoleni klienci. Treningi prowadzone są przez profesjonalnie wyszkolone, doświadczone i zaangażowane instruktorki, szalone i kipiące endorfinami, które swoją pasją i uśmiechem dodają pozytywnej energii na każdych zajęciach fitness.

Każda osoba przychodząca do naszego klubu fitness znajdzie coś dla siebie - Body Slim, Body Shape, Aerobik TBC, Power Aerobik, Aerobox, TMT -  trening interwałowy, Trening obwodowy, Step&Shape, Zumba, Pilates, Pilates Ball, Aerobik Ball, Mental Stretching, Stretching, Joga. Obie jesteśmy szczęśliwymi mamami, dlatego nie może zabraknąć zajęć fitness dla aktywnych przyszłych mam - Mama Plus. Dla "doświadczonych fitnessek" proponuejmy Aktywne 50+. Taki wybór tylko w Fitness Klub Fit Mania z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej 90.

Katarzyna - fitness Bielsko Fitmania
Kinga - fitness Bielsko Fitmania

Dołożyłyśmy wszelkich starań by było to miejsce w którym goszcząc raz, zostaniesz już z nami na zawsze.

Serdecznie zapraszamy!!!!
Kasia i Kinga

© 2018 Fitness Fitmania. Design by W3layouts . Sprawdź naszą politykę prywatności.
Jesteśmy także na Facebook'u.